Projektowanie i tworzenie stron www na komputery i urządzenia mobilne

Nowoczesna, czytelna, atrakcyjna, zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami oraz dostosowana do urządzeń mobilnych - taka powinna być profesjonalna strona internetowa. Oczywiście to tylko niektóre cechy, jakimi powinna charakteryzować się witryna, by skutecznie spełniała swoją podstawową funkcję, jaką jest przekazywanie informacji. Parametry strony, jej funkcjonalności oraz przyjęte rozwiązania projektowe, zależą w dużej mierze od przeznaczenia - inaczej projektuje się sklep internetowy, inaczej stronę o charakterze wizytówki firmowej, jeszcze inne wyzwania stawia przed nami stworzenie bloga.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, nasza firma oferuje profesjonalne strony internetowe dla firm, instytucji, organizacji, sklepów i klientów indywidualnych. Nasze usługi obejmują:

projektowanie stron www wizytówek - służących do prezentacji oferty i podstawowych informacji o firmie

tworzenie stron internetowych typu one page

responsywne strony internetowe, dostosowane do przeglądania i użytkowania z poziomu urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów, telefonów)

projektowanie blogów internetowych

tworzenie sklepów online

strony dynamiczne z systemem zarządzania treścią CMS

strony statyczne.

Strona responsywna na tablet i telefon

Niezależnie na jakim urządzeniu mobilnym przegląda się stronę, responsywne strony mają jeden adres url który się nie zmienia. Zamiast dwóch oddzielnych witryn, jednej dla komputerów i drugiej dla telefonów, jest tylko jedna. Posiadanie jednego adresu URL przekłada się na lepszą widoczność strony w wyszukiwarce Google, a to ma wpływ na wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.


projektowanie stron internetowych

Zalety stron responsywnych

jeden adres URL strony który się nie zmienia

jednolita treść i ten sam kod HTML

płynny układ strony dostosowujący się do ekranu

krótszy czas aktualizacji strony

oszczędność miejsca na serwerze

niższy koszt utrzymania strony.

Strony www - 5 powodów, dla których warto nas wybrać?

1. Tworzone przez nas strony www charakteryzują się zgodnością z najnowocześniejszymi standardami i technologiami, co zapewnia im przewagę nad konkurencją i wyższe pozycje w wyszukiwarkach.

2. Nasze witryny budujemy z zastosowaniem technologii HTML5 i CSS3.

3. Projektowanie stron www zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania i SEO to gwarancja dotarcia ze swoją ofertą do znacznie większej grupy odbiorców, a co a tym idzie - realnego zwiększenia przychodów z prowadzonej działalności.

4. Wybierając strony internetowe z systemem CMS, nie musisz znać języka HTML ani wiedzieć niczego o budowie stron www - będziesz mógł w łatwy sposób dodawać nowe treści na stronę, nie płacąc dodatkowo za prowadzenie witryny.

5. Dbamy również o responsywność projektowanych przez nas stron - możesz być pewien, że strony tworzone w technologii RWD (Responsive Web Design) będą doskonale prezentować się nie tylko na ekranie komputera, ale także na smartfonie czy tablecie, zapewniając czytelność, pełną funkcjonalność i szybkie ładowanie.


Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia koncepcji strony oraz uzyskania szczegółowej wyceny