Serwis komputerów i laptopów

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe związane z naprawą komputerów stacjonarnych i laptopów. Niezależnie od tego, czy zepsuł Ci się komputer PC, czy laptop, czy może masz jakiś inny problem ze sprzętem, zgłoś się. Zajmujemy się instalacją i konfiguracją oprogramowania, diagnozowaniem i usuwaniem problemów z systemem, siecią i dostępem do Internetu. Naprawiamy laptopy po zalaniu i wykonujemy konserwację układu chłodzenia, gdy komputer się grzeję i wymaga czyszczenia. Oferujemy odzyskiwanie danych, które zostały utracone z dysków twardych i nośników zewnętrznych. Dla wszystkich, którzy chcą się pozbyć bezpiecznie swojego sprzętu, polecamy usługi trwałego usuwania danych z komputerów, laptopów, dysków twardych i innych nośników. Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych.

Serwis komputerów stacjonarnych

Serwis komputerów stacjonarnych Bielsko-Biała

Wśród wielu problemów z komputerami stacjonarnymi, na pierwszy plan wysuwają się zazwyczaj: powolne i głośne działanie, brak połączenia z Internetem, problemy z konfiguracją oprogramowania czy brak możliwości zainstalowania urządzeń dodatkowych, takich jak drukarka czy skaner. W naszym serwisie poradzimy sobie zarówno z typowymi, jak i niestandardowymi problemami! Gwarantujemy profesjonalny serwis komputerów PC dla klientów indywidualnych, firm i instytucji publicznych. Pomożemy odzyskać dane, przyspieszymy działanie komputera, usuniemy wirusy. Skontaktuj się z nami!


Czytaj więcej

Serwis laptopów

Serwis laptopów Bielsko-Biała

Twój laptop zbyt mocno się grzeje? Doszło do zalania notebooka? A może na skutek wirusa lub złośliwego oprogramowania sprzęt nie działa poprawnie? Przynieś go do nas! Oferujemy kompleksowy serwis laptopów, zarówno najpopularniejszych, jak i mniej znanych producentów. Wykonujemy czyszczenie laptopa i konserwację układów chłodzenia. Szybka realizacja i niskie ceny to równie istotne cechy naszych usług, jak ich wysoka jakość! Przyspieszymy działanie Twojego laptopa, usuniemy wirusy, pozbędziemy się złośliwego oprogramowania.


Czytaj więcej

Serwis oprogramowania

Serwis oprogramowania Bielsko-Biała

Problemy z oprogramowaniem są bardzo często przyczyną wielu kłopotów z komputerami. Do najczęstszych problemów zaliczają się: zawieszanie się systemu, nieuruchamianie się systemu, brak sterowników, problemy z zainstalowaniem nowego sprzętu, niedziałające programy, reklamy na ekranie komputera, brak dostępu do Internetu. To tylko kilka problemów, które potrafią zniechęcić do pracy z komputerem. Proponujemy Państwu usługi w zakresie instalacji i konfiguracji oprogramowania, Internetu, usuwania złośliwego oprogramowania oraz diagnozowania i usuwania problemów z oprogramowaniem użytkowym.


Czytaj więcej

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych Bielsko-Biała

Utrata danych z komputera może być prawdziwym dramatem. Często, na skutek awarii, wirusów, błędów systemu czy uszkodzeń mechanicznych, dane znajdujące się na dysku twardym lub nośnikach zewnętrznych zwyczajnie znikają. Co wtedy zrobić? Oczywiście zgłosić się do nas! Oferujemy odzyskiwanie danych z komputerów stacjonarnych, laptopów, dysków zewnętrznych czy pendrive'ów. Z nami Twoje dane zawsze są bezpieczne!


Czytaj więcej

Kasowanie danych

Trwałe kasowanie danych Bielsko-Biała

Wbrew powszechnemu przekonaniu tradycyjne sposoby usuwania danych jak opróżnienie kosza w Windowsie, sformatowanie dysku lub skasowanie płyty CD/DVD, nie usuwają danych! Takie dane można odzyskać. Co wtedy pozostaje zrobić? Oczywiście zgłosić się do nas! Oferujemy trwałe kasowanie danych z komputerów pc, laptopów, pendrive'ów i innych nośników danych.


Czytaj więcej