Montaż, obróbka, edycja filmów wideo

Żyjemy w czasach, w których multimedia zaczynają odgrywać coraz ważniejszą rolę. Już nie tylko filmy z pierwszej komunii, ślubu, wesela, czy rodzinnych uroczystości, pozwalają nam wspominać najpiękniejsze momenty naszego życia. Coraz częściej nagrywamy na własne potrzeby materiały wideo z imprez, wycieczek, spotkań w gronie przyjaciół, czy z zabawy z dzieckiem. Na swoich aparatach, w pamięci telefonów i na dyskach twardych przechowujemy gigabajty „surowego” materiału, a wystarczy nieco profesjonalnego montażu, aby z amatorskich nagrań stworzyć niezapomnianą i piękną produkcję filmową. Taką, jakie powstają w Bielsku-Białej.

Obróbka filmów wideo - Bielsko-Biała i okolice

Naszą specjalnością jest montaż i obróbka filmów wideo z powierzanego nam przez klientów materiału. To świetny sposób na skomponowanie okolicznościowego filmu, relacjonującego najważniejsze rodzinne wydarzenia czy chwile spędzone w gronie najbliższych. Umiejętna kompozycja filmików, zdjęć, grafik, z dołączoną do całości muzyką lub głosem lektora sprawi, że nawet znane i widziane wcześniej filmy wywołają na twarzy ich bohaterów łzy wzruszenia i zachwyt.

Obróbka filmów wideo Bielsko-Biała

Oferta obróbki filmów obejmuje

stworzenie pokazu zdjęć z podkładem muzycznym

łączenie kilku filmików w jedną całość

dzielenie filmu na mniejsze części

przygotowanie filmu do publikacji

dodawanie ścieżki dźwiękowej lub podkładu do filmu

dodawanie czołówki, napisów, zakończenia

wycinanie zbędnych scen i elementów filmu

usuwanie ścieżki dźwiękowej z materiałów wideo.


Proces montażu i postprodukcji odbywa się na bazie dostarczonych materiałów. Koszt uzależniony jest od ilości i jakości dostarczonego materiału do montażu oraz złożoności i skomplikowania całego procesu.

Montaż filmów z wydarzeń i uroczystości

Brakuje Ci pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? A może chcesz uświetnić rodzinną uroczystość wzruszającym filmem, dokumentującym najważniejsze momenty z życia domowników? Niezależnie od tego, do jakich celów potrzebujesz filmu, czekamy na Ciebie! Montaż i obróbka filmów wideo w najlepszej cenie, w zachwycającej jakości.

Oferta filmów obejmuje

spotkania rodzinne (urodziny, imieniny, wesele)

uroczystości kościelne (chrzciny, komunia, ślub)

spotkania towarzyskie, koncerty, wyjazdy i podróże

wydarzenia artystyczne, pokazy, reportaże

spotkania biznesowe, eventy, reklamy, prezentacje

i wiele innych.

Montaż filmów w Bielsku-Białej