naprawa serwis komputerów stacjonarnych pc i sprzętu komputerowego

Mimo coraz większych możliwości oferowanych przez producentów laptopów i urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety, tradycyjne komputery PC nieustannie cieszą się popularnością w wielu dziedzinach życia. Są niezbędne do nauki, rozrywki i pracy. Komputer stacjonarny to gwarancja określonej wydajności, niezawodności i efektywnej pracy. Niestety, nawet niezawodne urządzenia, z biegiem czasu zaczynają cierpieć na spadek wydajności, a intensywne użytkowanie prowadzi do zużycia się podzespołów i systemów. Nie musi to jednak oznaczać konieczności wydawania kilku tysięcy złotych na nowy sprzęt. Wystarczy skorzystać z usług doświadczonego serwisu komputerów, który nasza firma świadczy na terenie Bielska-Białej.

Naprawa komputerów - nasze usługi

Jako serwis sprzętu komputerowego z wieloletnim stażem, oferujemy szeroką gamę usług i napraw, dedykowanych komputerom stacjonarnym. W naszym bogatym portfolio znajduje się m.in.:

naprawa komputerów stacjonarnych

optymalizacja i zwiększenie wydajności komputera PC

czyszczenie komputera

podłączenie do Internetu, instalacja sieci LAN

usługi instalacji oraz re-instalacji systemów operacyjnych

instalacja aktualnych sterowników

instalacja i konfiguracja oprogramowania

usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania

instalacja i konfiguracja programu antywirusowego

odzyskiwanie danych

trwałe kasowanie danych

wykonywanie kopii zapasowych

rozbudowa komputera i wymiana podzespołów

podłączanie urządzeń peryferyjnych (drukarka itp.)

instalacje nowych urządzeń, kart i rozszerzeń.

Naprawa komputerów Bielsko-Biała

jak również naprawa innych, typowych i niestandardowych usterek komputerów PC.

Swoją ofertę adresujemy do klientów indywidualnych, firm, instytucji publicznych i samorządów. Oferujemy kompleksową opiekę informatyczną w zakresie napraw i serwisu komputerów stacjonarnych i przenośnych. Jeśli Twój komputer zbyt długo się uruchamia, działa wolno, przekraczając przy tym standardowy pozom głośności, nie czekaj! Odwiedź nasz serwis komputerów w Bielsku-Białej i przekonaj się, że naprawa komputera może przebiegać szybko i sprawnie, za rozsądną cenę.